Používaním stránok prevádzkovaných VILLA RUSTICA, s.r.o. súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

Súhlasím Viac info

Komfortné rodinné byty

Veľké panoramatické terasy plnohodnotne rozširujú obytnú plochu bytov do parkovej zelene. Splňte si svoj sen o zdravom bývaní. Projekt ponúka byty od 2- a 3-izbových cez luxusné 4- a 5-izbové byty.

Veľké terasy, luxusné zasklené steny a francúzske okná umožnia skutočné spojenie bytu a terasy – prenikanie prírodného fenoménu až do interiéru bytov a vytvorenie tak pocitu jedinečnosti a luxusu za cenu bežného bytu.

 

Flexibilné pohodlné byty

Byty v domoch VILLA RUSTICA – TERASY sú dostatočne komfortné pre celú rodinu.  Tvar domu je navrhnutý tak, aby samotný tvar pôdorysu podlažia ponúkal väčšine bytov orientáciu do minimálne dvoch svetových strán.

Dominantným priestorom bytov je obývačka s  kuchynským a jedálenským kútom s väzbou na balkón alebo terasu. V tichej zóne bytov sme umiestnili spálne a detské izby s priľahlou kúpeľňou. V kúpeľni sú okrem umývadla a vane alebo sprchy umiestnené WC, prípadne bidet.

Kvalitné bývanie – bezpečná investícia

Investujte do bytov v dobrých projektoch ako je VILLA RUSTICA – TERASY.

Vďaka domyslenej koncepcii a výnimočnému dizajnu tieto byty rozhodne nezaniknú medzi ostatnou ponukou na trhu ale naopak aj v budúcnosti sa ich hodnota bude stále udržiavať na vysokej úrovni. Zhodnoťte Vašu investíciu do bývania od skúsených odborníkov v projekte VILLA RUSTICA – TERASY.

Napíšte nám

Výpočet mesačnej splátky

Vlastné zdroje
Výška hypotéky
Splatnosť
rokov
Úroková sadzba
%
  • Mesačná splátka
  • ---