Používaním stránok prevádzkovaných VILLA RUSTICA, s.r.o. súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

Súhlasím Viac info

Výhodné uvádzacie podmienky

Dokončenie prvej etapy je plánované na december 2021.  Druhá etapa bude dokončená o rok neskôr. V projekte VILLA RUSTICA – TERASY nemusíte čakať na výpredaj – výhodné podmienky môže získať každý. Teraz získate jeden z výnimočných bytov s minimálnym množstvom finančných prostriedkov a k tomu možnosť vyberať si z najširšej ponuky a možnosť počas výstavby prispôsobiť si byt na mieru Vašej rodiny a Vašich potrieb prostredníctvom bohatých možností klientskych zmien.

Minimálne financie počas výstavby

Váš byt môžete získať so zálohou iba 25% z budúcej kúpnej ceny, ktorá platí počas celej doby výstavby až do úplného dokončenia a kolaudácie bytu. Až po dokončení domu, keď si byt a doklady skontrolujte, doplatíte zvyšných 75% budúcej kúpnej ceny, súčasne s uzavretím kúpnej zmluvy. Tento pomer je veľkou výhodou a garanciou bezpečnosti vašich finančných prostriedkov.

Napriek tomu, že si môžete vybrať nový byt a prispôsobovať si jeho výstavbu svojím potrebám, máte istotu, že zaplatíte až po riadnom dokončení. Navyše vieme akceptovať a zabezpečiť priamo pre Vás aj 100% garanciu úspešného prevodu vlastníctva bytu na Vás.

Zvýhodnené hypotekárne úvery

V spolupráci s najväčšími slovenskými bankami Tatrabankou, Slovenskou Sporiteľňou, Všeobecnou úverovou bankou a Československou obchodnou bankou pre Vás pripravujeme výhodné podmienky financovania Vášho nového bývania a zjednodušené možnosti získania hypotekárnych úverov . Na základe našej spolupráce môžete získať hypotekárny úver alebo úver na bývanie zabezpečený nehnuteľnosťou mimoriadne výhodne. Informujte sa u nás alebo v hypocentre na výhodné podmienky úverov – najvýhodnejšiu úrokovú sadzbu, odpustenie spracovateľského poplatku a čerpanie na plombu.

Napíšte nám

Výpočet mesačnej splátky

Vlastné zdroje
Výška hypotéky
Splatnosť
rokov
Úroková sadzba
%
  • Mesačná splátka
  • ---