Používaním stránok prevádzkovaných VILLA RUSTICA, s.r.o. súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

Súhlasím Viac info

Kvalitný dizajn s citlivým začlenením do prírodného rámca

Terasové domy sú citlivo začlenené do prírodného rámca. Dizajn projektu je nadčasový, doplnený o kvalitný landscaping. Celý koncept projektu svojím tvarom a prístupom harmonicky dotvára okolitú prírodu a vytvára príjemné prostredie pre život.

Samostatné vily sú rozmiestnené v svahovitom teréne a prepojené spoločnou podnožou podzemných podlaží. Vďaka tejto konfigurácii sú okolitý upravený terén aj hmoty nového objektu upravené do stupňovitých terás. Mnohé byty v projekte tak získali obrovské privátne záhradné terasy vďaka ktorým získali kvalitu rodinného domu.

Architektúra

Použitie ľudskej mierky a krásne výhľady pripravili množstvo prekvapivých scén. Hlavným motívom architektúry sú priebežné mäkké a oblé horizontálne línie vinúce sa okolo domov v podobe ríms a subtílnych  balkónov. Strechy domov sú zelené a  budú využité využité ako pochôdzne pobytové terasy. Zároveň stabilizáciou vlhkosti a teploty prispievajú k lepšej mikroklíme bezprostredného životného prostredia obyvateľov.

Takmer všetky parkovacie miesta sú umiestnené v podzemnej garáži, čo nám umožnilo vytvoriť tiché okolie domu s množstvom zelene a oddychových plôch.

Napíšte nám

Výpočet mesačnej splátky

Vlastné zdroje
Výška hypotéky
Splatnosť
rokov
Úroková sadzba
%
  • Mesačná splátka
  • ---