Používaním stránok prevádzkovaných VILLA RUSTICA, s.r.o. súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

Súhlasím Viac info

Skvelé záhradné terasy a veľké balkóny

Vily sú rozmiestnené v svahovitom teréne a prepojené spoločnou podnožou podzemných podlaží. Vďaka tejto konfigurácii sú okolitý upravený terén aj hmoty nového objektu upravené do stupňovitých terás. Mnohé byty v projekte tak nadobudli obrovské privátne záhradné terasy, vďaka ktorým získali kvalitu rodinného domu.

Obyvatelia domov VILLA RUSTICA – TERASY  budú mať možnosť využiť záhradné terasy alebo veľké balkóny, z ktorých bude krásny výhľad na horský masív Devínskej Kobyly a Malé Karpaty. Rodinná oslava v obývačke je fajn, ale záhradná párty je lepšia. Vďaka strešnej terase s výhľadom na lesy zorganizuješ oslavu, na akú budete dlho spomínať.

Niektoré terasy sú na rastlom teréne a obyvatelia si tu môžu pestovať bylinky, drobné ovocie a zeleninu. Najlepšie chutia čerstvé a ešte lepšie vlastnoručne vypestované.  Vypestujte si bylinky, zeleninu či ovocie, vo vlastnej záhrade pri svojom byte, dobre sa pri tom celá rodina zabavíte. Strávite čas na dobrom vzduchu a určite nadviažete aj nové susedské priateľstvá.

Byty s obrovskou strešnou terasou v átriu

Štyri byty v každej etape na prízemí majú terasy v átriu na streche garáží. Átrium bude zelené a dostatočne veľké a súčasne však prirodzene chránené pred vetrom a v lete pred slnkom. Južná strana átria bude v svahu s možnosťou výsadby vzrastlej zelene poskytujúcej príjemný tieň.

Napíšte nám

Výpočet mesačnej splátky

Vlastné zdroje
Výška hypotéky
Splatnosť
rokov
Úroková sadzba
%
  • Mesačná splátka
  • ---