Používaním stránok prevádzkovaných VILLA RUSTICA, s.r.o. súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

Súhlasím Viac info

Lokalita

 

 

Lokalita

Projekt VILLA RUSTICA – TERASY rastie v novej mestskej štvrti ZÁHRADNÉ MESTO, ktorá je plná dobrých susedov a rodín s deťmi. Nová obytná zóna na ulici Martina Granca sa nachádza v Dúbravke, obľúbenej mestskej časti Bratislavy, s výbornou dopravnou dostupnosťou.

VILLA RUSTICA – TERASY sa nachádza v tesnom dotyku borovicového lesa – výbežku masívu Devínskej Kobyly. Vďaka umiestneniu na miernej terénnej vyvýšenine nad Záhorskou nížinou, dostal projekt pekný výhľad na Devínsku Kobylu, Malé Karpaty a Záhorskú nížinu.

Vybavenosť a mestská infraštruktúra

Obytný súbor VILLA RUSTICA – TERASY  je prístupná peši a autom zo severnej strany z ulice Martina Granca. V pešej dostupnosti sú autobusové zastávky na ulici Pri kríži a aj zastávky električiek na Saratovskej ulici.

V mestskej časti Dúbravka sa nachádza množstvo obchodov a služieb a tiež možností na športové alebo rekreačné trávenie voľného času napríklad: futbalový a zimný štadión, kultúrny dom, 2 kostoly, plaváreň Juventa a ďalšie, na ktoré nadväzuje neďaleké obchodné centrum Bory Mall.

Rýchla dopravná dostupnosť

Po neďalekej mestskej diaľnici sa doslova za pár minút dostanete do centra hlavného mesta. Z tejto polohy je jednoduchá dostupnosť aj do blízkeho Rakúska a do Čiech.

Vynikajúce dopravné napojenie:

  • centrum Bratislavy                      13 km
  • diaľnica                                         1,5 km
  • zástavky MHD                              700 m
  • centrum mestskej časti              1,4 km
  • obchodné centrum Bory Mall    1,8 km

V dotyku prírodnej rezervácie

Na západnej strane hraničí bytový dom VILLA RUSTICA – TERASY s lesom, výbežkom masívu Devínskej Kobyly. Devínska Kobyla patrí medzi jednu z významnejších lokalít nielen v Malých Karpatoch ale aj v rámci Slovenska a je vyhľadávaným miestom na víkendové prechádzky.  Ak si radi vychutnávate kľud od ruchu centra,  VILLA RUSTICA – TERASY  je presne pre Vás. Vybehnúť len tak kedykoľvek do lesa si nemôže dovoliť hocikto.

Je len na Vás, či si vychutnáte svieže ráno v prírode alebo pokojný večer. Množstvo bežeckých trás, cyklochodníkov, ale aj romantických cestičiek Devínskej Kobyly, Vás len tak neomrzí.

Športové vyžitie

Pár krokov vzdialený je športový klub Penati. V Dúbravke je futbalový a zimný štadión, plaváreň Juventa.

Okrem blízkych atraktívnych prírodných lokalít ako Devínska Kobyla, Kačín či Kamzík a Pajštún v Malých Karpatoch a lužných lesov okolo rieky Moravy, sa v širšej dostupnosti nachádza aj veľké množstvo príležitostí športového vyžitia ako sú plavárne a areály zdravia alebo golfové ihriská: White Eurovalley Golf Park, Malacky alebo Penati Golf Resort –  Šajdíkove Humence, a mnoho ďalších.

Napíšte nám

Výpočet mesačnej splátky

Vlastné zdroje
Výška hypotéky
Splatnosť
rokov
Úroková sadzba
%
  • Mesačná splátka
  • ---